W dniu 21 kwietnia 2026 r. w biurze Inżyniera Kontraktu odbyła się Rada Budowy nr 57. Spotkanie miało na celu omówienie postępu robót prowadzonych na placu budowy, prac projektowych oraz ew. problemów.
W dniu 21 kwietnia 2026 r. w biurze Inżyniera Kontraktu odbyła się Rada Budowy nr 57. Spotkanie miało na celu omówienie postępu robót prowadzonych na placu budowy, prac projektowych oraz ew. problemów.